Svadba Plaza Prešov

Svadba bez starostí

Ako prebieha svadba v Plaza Beach Resort?

Harmonogram

Ako prebieha svadba na Plaze?
Harmonogram samozrejme radi prispôsobíme vašim požiadavkám.

Welcome drink

Privítajte Vašich hostí welcome drinkom, ktorým si skrátia čakanie na príchod mladomanželov.

Tradičné uvítanie

Personál Plaza Beach Resortu vás privíta chlebom a soľou, ako to u nás býva starým dobrým zvykom a tiež poskytne koordináciu pri usádzaní vašich hostí. … a svadobná hostina sa môže začať.

Hostina

Plaza Beach reštaurácia vám v rámci svadobných balíkov ponúka bohatý výber jedál na vašu slávnosť – či už ide o servírované jedlá, či neskorší teplý a studený bufet.

Počas celého večera je vám k dispozícii manažér reštaurácie, ktorý okrem iného dohliada na jednotlivé body programu, ktoré ste si naplánovali – svadobného koordinátora tým pádom vôbec nepotrebujete. Spolu s manažérom sa o vás a vašich hostí postará prívetivo profesionálny tím našich čašníkov. Zahoďte starosti s organizáciou vašej svadobnej hostiny a vychutnajte si váš veľký deň.

Veseliť sa môžete až do rána bieleho a nemusíte sa zapodievať akýmkoľvek upratovaním, balením, atď. Náš personál starostlivo odloží celú výzdobu a uskladní jedlo, ktoré zostane po hostine.

Parkovisko je k dispozícii svadobným hosťom do 10:00 hod. rána nasledujúceho dňa.

Ubytovanie

Symbolickým darčekom od nás je poskytnutie hotelovej izby pre vašu svadobnú noc vrátane bohatých kontinentálnych raňajok. Pokiaľ si želáte uhradiť ubytovanie pre vašich svadobných hostí, radi vám pripravíme špeciálne zvýhodnenú cenovú ponuku.

Posvadobná hostina

V prípade záujmu si u nás môžete usporiadať aj posvadobnú hostinu (tzv. dožierky). Cenovú ponuku vám pripravíme po konzultácii.

Návrat hore