Welcome drink

Privítajte vašich hostí welcome drinkom, ktorým si skrátia čakanie na príchod mladomanželov.

Tradičné uvítanie

Náš personál vás privíta chlebom a soľou, ako to u nás býva starým dobrým zvykom, a tiež vám rád pomôžeme s usádzaním hostí a prípravou zasadacieho poriadku.

Hostina

V rámci svadobných balíkov vám v PLAZA BEACH reštaurácii ponúkame bohatý výber jedál, pripravených z čerstvých a kvalitných surovín. 

Alternatívou k tradičným bufetovým stolom je zaujímavý Live cooking & Mibrasa Grill, kde naši kuchári pripravujú a servírujú jedlá priamo pred vašimi hosťami.

Počas celého večera je k dispozícii aj manažér reštaurácie (koordinátor svadby), ktorý okrem iného dohliada na jednotlivé body programu, ktoré ste si naplánovali. 

Spolu s manažérom sa o vás a vašich hostí postará tím našich čašníkov, ktorý poskytne profesionálny servis.

Zahoďte starosti s organizáciou svadobnej hostiny a vychutnajte si váš veľký deň. Nemusíte myslieť na nič iné, iba na zábavu s vašou rodinou a priateľmi.

Po skončení svadobnej hostiny sa nemusíte trápiť s upratovaním výzdoby a balením zvyšného jedla, radi to urobíme za vás.

Parkovisko je k dispozícii svadobným hosťom do 10:00 hod. rána nasledujúceho dňa.

Posvadobná hostina

V prípade záujmu si u nás môžete usporiadať aj posvadobnú hostinu – cenovú ponuku vám radi pripravíme na základe vašich požiadaviek.

Svadba bez starostí

Počas celej hostiny je vám plne k dispozícii svadobný koordinátor, ktorý organizuje pohodový priebeh akcie, komunikuje so svadobčanmi a náš obslužný personál, ktorý zabezpečuje kompletný servis, od roznášania nealkoholických a alkoholických nápojov, zákuskov, až po uvedenie svadobného priestoru do pôvodného stavu. Svadobní hostia a hostitelia si tak môžu naplno užívať svadbu.

Naši partneri